המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 050-3336663

יצוק בגבס!

לבנייה בגבס יש יתרונות רבים. כיום נפוץ השימוש בקירות גבס לבנייה של קירות פנימיים.

קירות גבס נפוצים היום בבנייה פנימית בבתים, וכן במשרדים ובמפעלים. לגבס יתרונות רבים שמתאימים בעיקר לבניה פנימית:

קירות גבס מצוינים בבידוד רעשים.

קירות גבס מספקים בידוד מפני חום וקור. בהכנה של פלטת הגבס, מוכנס לתוכו חומר בידוד. את החומר ניתן להשיג בחנות לחומרי בניין או טמבוריה..

במידת הצורך, ניתן להזיז את קירות הגבס, על ידי הוצאת פלטות הגבס (המקובעות באמצעות הברגה) והעברתן למקום חילופי. זוהי הסיבה ששימוש בקירות גבס נפוץ במשרדים ומפעלים. שם קיימת תחלופה גבוהה יחסית של ארגון המרחב הציבורי והתאמה מחדש. הקלות של העמדת קירות גבס ופירוקן נוחות גם לשימוש הביתי- ניתן לחלק חלל במחשבה קדימה שהקיר ניתן לפירוק בעוד מספר שנים. כך למשל, חלוקת חדר גדול ל-2 חדרים עבור 2 הילדים. כשיתבגרו ויעזבו את הבית, יהיה ניתן להוריד את קיר הגבס ולהפוך את החלל המרווח לחדר עבודה.

בנייה בגבס היא בנייה במחיר ידידותי.

קירות גבס ניתנים להתאמה גם לאזורים לחים ונוטים לרטיבות.

בנייה בגבס היא בנייה במחיר ידידותי. עלות החומרים נמוכה יותר, כמו גם עלות הבנייה עצמה. משכך, המחיר הסופי זול יותר בהשוואה לבנייה של קיר רגיל.

קירות גבס מתאפיינים בגימור ברמה גבוהה. ניתן לעצב קירות גבס בעלי פיתוחים וקישוטים יפהפיים. מוצרים נלווים ניתן למצוא בחנויות חומרי בניין וטמבוריה.

לקירות הגבס ניתן להוסיף גם נישות לאחסון ונוי, מדפים לספריה, הכל כיחידה אחת.

זמן העבודה לצורך הקמת קיר גבס קצרה יותר.

קירות הגבס עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה, ותורמים לשמירה על סביבה ירוקה

חשוב לשים לב כי החומרים המשמשים לבנייה נושאים תו תקן. ניתן למצוא את החומרים בטמבוריה וחנויות לחומרי בניין ולוודא שעל האריזות מצוין תו התקן. יש תו תקן נגד רעש ותו תקן עבור בידוד. גם על החומרים לציפוי קיר הגבס לשאת תו תקן.

בחנות חומרי בניין, או בטמבוריה, ניתן להתרשם ממגוון חומרי הגבס המשמשים לבנייה, וכן להיעזר באנשי מקצוע לקבלת ייעוץ פרקטי ומקצועי.

 

 

חיוג מהיר
דילוג לתוכן