המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 050-3336663

טפטים

לשדרוג החדר, הסלון, המטבח, המשרד, ובכל מקום שתבחרו – טפטים הם הדרך החדשה לעצב את החלל בקלות ובזול, מבלי להשקיע הרבה בחומרי בניין ובמשאבים, ולהגיע לתוצאות מדהימות שאף אחד לא יאמין שזה לא אמיתי.

איפה אפשר להדביק טפט

טפטים ניתן להדביק בכל מקום שתבחרו על גבי קירות הבית או המשרד. ניתן להדביק טפט על גבי אזורים קטנים, וכן אזורים גדולים מאוד. הטפט מגיע מגולגל, בדרך ברוחב של חצי מטר ובאורך של עשרה מטרים. מדדו את השטח עליו תרצו להדביק טפט, ובהתאם לכך רכשו מספר גלילים כנדרש. את השאריות תוכלו להדביק במקומות נוספים בבית ליצירת נגיעות של אותו צבע ואותה דוגמא שבחרתם.

דוגמאות וצבעים

הטפט מגיע בשלל צבעים וסגנונות מדהימים שלא ניתן להאמין שמדובר בטפט. ניתן לבחור בטמבוריה טפט חלק ואחיד בצבע מסוים המדמה את צביעת הקיר בצבע אחיד, או לחילופין לבחור טפט עם דוגמאות ומרקמים שונים. ישנם טפטים המדמים קיר לבנים, המראה נראה אותנטי לחלוטין והטפט הינו אף בעל מרקם המדמה קיר לבנים. אף אחד לא יוכל להאמין שמדובר בטפט בלבד ולא בחומר האמיתי.

כיצד מדביקים

הדבקת טפט הינה פשוטה במיוחד וניתנת לביצוע על ידי כל אחד. את הגלילים שרכשתם אתם פורסים לרצועות באורך הנדרש ואז מדביקים את הרצועות זה לצד זה על גבי הקיר. ההדבקה מתבצעת באמצעות דבק מיוחד הנועד להדבקת טפטים הניתן לרכישה בטמבוריה. בטמבוריה תוכלו לרכוש גם אביזרים נוספים וחומרי בניין הדרושים לכם לצורך המלאכה, כגון מברשת למריחת הדבק, מדפים לתלייה על גבי הטפט ועוד.

האם אפשר לעשות זאת לבד?

כפי שנאמר, הדבקת טפט פשוטה למדי וניתנת לביצוע באופן עצמי. חבל להשאיר את המלאכה בידי בעל מקצוע לבזבז כסף מיותר על עבודה וחומרי בניין. כל שעליכם לוודא הוא שאתם שומרים על דיוק רב בעת ההדבקה ועל יישור הטפט על גבי הקיר. התוצאות יהיו נפלאות גם כשתעשו זאת בעצמכם.

טפטים הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם ליצירת מרחב מדהים ביופיו, מיוחד וססגוני שלא נראה כמותו. מהיום, יוקרה וצבעוניות הם בהישג ידו של כל אחד, אז הרשו לעצמכם להיות יצירתיים ולהתפרע עם המחשבה, וליצור חלל יפה וססגוני.

חיוג מהיר
דילוג לתוכן