המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 050-3336663

הדבקת קרמיקה

המטבח שלכם מעולם לא היה נראה נפלא יותר. חידוש, שיפוץ ותיקון ניתן לבצע בקלות ובעלות מינימלית באמצעות הדבקת קרמיקה שתשדרג לכם את החיים.

כאשר רוצים לחדש רצפה, אמבטיה או מטבח ניתן לעשות זאת בקלות עי הדבקת קרמיקה. לגיטימי שעם השנים נרצה לשנות, לחדש ולשפץ, ואיננו חייבים להישאר עם המראה הישן, המאוס והקרמיקה המתפרקת. באמצעות הדבקת קרמיקה ניתן לאמץ מראה חדש ושונה, שתהיה לו השפעה מכרעת וייראה כאילו עשיתם שיפוץ כללי במקום. ניתן לבחור דוגמא שונה, ואריחים בגדלים שונים ובצבעים שונים, כהים, בהירים ובעלי עיטורים ודוגמאות יפות ומרהיבות.

הדבקת קרמיקה היא פעולה שמומלץ להשאיר למביני עניין, בשל הדיוק הנדרש בביצועה, ועבודה עם חומרים שאינם מוכרים לנו, אם כי אינה מסובכת ומורכבת במיוחד וניתן גם לביצוע עצמי למי שמעוניין בכך. את החומרים לעבודת ההדבקה ניתן לרכוש בטמבוריה, בה תמצאו את כל חומרי הבניין הדרושים לכם לשם כך.

הדבקת קרמיקה, כשמה כן היא, הדבקת הקרמיקה באמצעות דבק מיוחד. פשוט לוקחים דבק להדבקת קרמיקה שרכשתם בטמבוריה, את הקרמיקה הרצויה, ומדביקים אותה על גבי המשטח הישן. עם זאת, חשוב לדעת כי יש צורך בתנאים מסוימים לשם הדבקת הקרמיקה ולא ניתן להדביק אותה על כל משטח שהוא. אחד התנאים העיקריים להדבקת קרמיקה הוא שהמשטח עליו מדביקים יהיה חלק וללא בליטות. תנאי נוסף הוא משטח מפולס לשני הכיוונים. לכן, במידה שהתנאים הללו אינם מתקיימים, יש צורך תחילה לפלס את משטח העבודה והחליקו. זאת ניתן לעשות באמצעות חומרי בניין מתאימים מהטמבוריה שניתנים לרכישה בקלות. מלבד דבק הנועד להדבקת קרמיקה שמן הסתם תצטרכו, אתם נדרשים למגוון כלי עבודה וחומרי בניין שונים כגון: ספייסרים, פלס להדבקה ישרה של אריחי הקרמיקה, דיסק יהלום לחיתוך הקרמיקה בדפנות והיכן שצריך, פטיש גומי ועוד. כמו כן, תוכלו לבקש עזרה מעובדי הטמבוריה אשר יסייעו לכם להתמצא ולבחור את כלי העבודה וחומרי הבניין המתאימים למשימה.

הגיע הזמן להתחדש, ולתת גם לבית שלכם להראות כמו שמגיע לו. אל תתפשרו על מראה ישן ורעוע. שיפוץ הבית מתאפשר במגע קל ופשוט של הדבקת קרמיקה חדשה ויפייפיה.

 

חיוג מהיר
דילוג לתוכן