המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 050-3336663

ציוד בטיחות

מחפשים ציוד בטיחות טוב ואיכותי לעבודה? אנחנו בא.א הידרה מציעים עבורכם מגוון ביגוד וציוד בטיחות לעובדיכם!

אצלנו בא.א הידרה ניתן למצוא את כל ציוד הבטיחות הנדרש ומגוון אביזרים שונים המאפשרים לכם עבודה נוחה, בטוחה ויעילה.

בכל שנה, נפגעים אלפי עובדים בתאונות עבודה שונות. תאונות רבות מהם היו יכולות להימנע עם הקפדה על כללי בטיחות ושימוש בציוד בטיחות תקין ואיכותי.

מטרתו של ציוד הבטיחות להגן על העובד (משקפי מגן, קסדה, ציוד לעבודה בגובה, מניעת החלקה, חבלי סנפלינג וכו') וכן על סביבת העובד (מיכלי בטיחות, ארונות לחומרים מסוכנים וכו') במהלך עבודות בנייה, חשמל, גז ועוד.

אנו בא.א הידרה נספק לכם את ציוד הבטיחות האיכותי ביותר כדי לשמור עליכם מכל פגיעה במהלך העבודה וליצור עבורכם סביבת עבודה בטוחה ונוחה.

מגוון בגדים ומידות

מלבד המגוון הרחב של ציוד בטיחות, אנו מספקים גם ביגוד והנעלה לעובד. אצלנו תוכלו להזמין את כל סוגי הביגוד הנדרשים לעבודה נוחה בטיחותית כדי להעניק לעובדים מראה אחיד ומרשים וליצור אצלם תחושת נוחות בהתאמה מושלמת לסוג העבודה שלהם. ניתן למצוא אצלנו בגדים ונעליים בכל המידות והגדלים הדרושים לכם.

איכות ללא פשרות

על בחירת ציוד בטיחות איכותי אין מה להתפשר. בעבודה השוטפת, ציוד הבטיחות צריך להיות עמיד ובעל כוח הגנה מספיק כדי למנוע כל תאונה העלולה לקרות. אצלנו בא.א הידרה תקבלו את ציוד הבטיחות הטוב ביותר הקיים בשוק, ללא כל פשרות, יחד עם שירות מצוין לבחירת ציוד הבטיחות המתאים ביותר לעבודתכם.

שירות אישי

חברתנו מעניקה שירות אישי, מקצועי ואיכותי לכל לקוח ומלווים אתכם בשאיפה לצמצם כל נזק לכם ולסביבת העבודה ולהבטיח עבורכם עבודה בטוחה, יעילה ונוחה.

צוות העובדים בעל ניסיון עשיר של שנים בתחום, יהיה כאן בשבילכם בכדי לייעץ עבורכם לכל שאלה שתבקשו ולהתאים לכם את ציוד הבטיחות הטוב ביותר לעובדיכם.

אנו תמיד כאן בשבילכם, לכל שאלה ולקבלת ייעוץ מקיף בכל הקשור לבטיחות בעבודה. נשמח לשמוע מכם בטלפון או דרך אתר האינטרנט!

חיוג מהיר
דילוג לתוכן