המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 03-6911015

צור קשר

צור קשר הראשון לקבלן ולבית – המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית

המומחים בכל הפתרונות לבעלי מקצוע

כתובת: תל אביב יפו, עליית הנוער 42

צור קשר

אנו מקפידים על מתן שירות וייעוץ מקצועי ומחירים נוחים לכל כיס של כל המוצרים שלנו!

אספקת ציוד

אנחנו בהראשון לקבלן ולבית מתמחים באספקת פתרונות מכל הסוגים לבעלי מקצוע. אנו מתמחים באספקת ציוד וכלי עבודה ברמת איכות יצרן הטובה ביותר, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של דגמים מהיצרנים המובילים בעולם. אנו מקפידים על ייבוא ושיווק ציוד איכותי לבעלי מקצוע וכלי עבודה בעלי עמידות ואחריות לאורך זמן.

חומרי בנין

רק אצלנו בהראשון לקבלן ולבית תוכלו ליהנות מרכישת חומרי בנין ברמת איכות גבוהה. חומרי בנין איכותיים בעלי תו תקן ישראלי מעניקים אחריות ואמינות לחומרי הבנין ולסוג העבודה שאתם מבצעים. עם חומרי הבנין שלנו במ.א חומרי בנין תוכלו להבטיח ללקוחות שלכם תוצאות עבודה מעולות באחריות.

פתרונות לכל בעלי המקצוע

אנחנו בהראשון לקבלן ולבית מספקים פתרונות לכל בעלי המקצוע. אם אתם בעלי מקצוע העוסקים בתחום קבלנות, עבודות בנין, אינסטלציה ועוד אצלנו תוכלו למצוא את הפתרונות האידאלים לכל בעיה גם בזמן אמת. אנו מספקים את כל הציוד הדרוש, כלי עבודה, חומרים שונים וציוד טכני מתקדם שיוכל לסייע לכם בכל סוגי העבודות של בעלי המקצוע השונים.

צוות מקצועי

אנחנו בהראשון לקבלן ולבית מקפידים על העסקת צוות מקצועי ומיומן של בעלי מקצוע מנוסים. הידע והניסיון העשיר של בעלי המקצוע בצוות השירות שלנו מסייע ללקוחותינו בכל רכישה או הזמנה של פתרונות לבעלי מקצוע. הצוות שלנו מעניק ייעוץ מקצועי ואמין ויוכל לספק מענה יעיל של פתרונות לבעלי מקצוע.

מחירים אטרקטיבים

אם גם אתם בעלי מקצוע ומעוניינים ברכישה של ציוד, כלי עבודה, אביזרים, חומרי בנין או פתרונות לבעלי מקצוע אחרים רק אצלנו בהראשון לקבלן ולבית תיהנו משירות אדיב ומחירים

חיוג מהיר
דילוג לתוכן