המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 050-3336663

צור קשר

צור קשר א.א הידרה – המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית

המומחים בכל הפתרונות לבעלי מקצוע

כתובת: תל אביב יפו, עליית הנוער 42

צור קשר

אנו מקפידים על מתן שירות וייעוץ מקצועי ומחירים נוחים לכל כיס של כל המוצרים שלנו!

אספקת ציוד

אנחנו בא.א הידרה מתמחים באספקת פתרונות מכל הסוגים לבעלי מקצוע. אנו מתמחים באספקת ציוד וכלי עבודה ברמת איכות יצרן הטובה ביותר, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של דגמים מהיצרנים המובילים בעולם. אנו מקפידים על ייבוא ושיווק ציוד איכותי לבעלי מקצוע וכלי עבודה בעלי עמידות ואחריות לאורך זמן.

חומרי בנין

רק אצלנו בא.א הידרה תוכלו ליהנות מרכישת חומרי בנין ברמת איכות גבוהה. חומרי בנין איכותיים בעלי תו תקן ישראלי מעניקים אחריות ואמינות לחומרי הבנין ולסוג העבודה שאתם מבצעים. עם חומרי הבנין שלנו במ.א חומרי בנין תוכלו להבטיח ללקוחות שלכם תוצאות עבודה מעולות באחריות.

פתרונות לכל בעלי המקצוע

אנחנו בא.א הידרה מספקים פתרונות לכל בעלי המקצוע. אם אתם בעלי מקצוע העוסקים בתחום קבלנות, עבודות בנין, אינסטלציה ועוד אצלנו תוכלו למצוא את הפתרונות האידאלים לכל בעיה גם בזמן אמת. אנו מספקים את כל הציוד הדרוש, כלי עבודה, חומרים שונים וציוד טכני מתקדם שיוכל לסייע לכם בכל סוגי העבודות של בעלי המקצוע השונים.

צוות מקצועי

אנחנו בא.א הידרה מקפידים על העסקת צוות מקצועי ומיומן של בעלי מקצוע מנוסים. הידע והניסיון העשיר של בעלי המקצוע בצוות השירות שלנו מסייע ללקוחותינו בכל רכישה או הזמנה של פתרונות לבעלי מקצוע. הצוות שלנו מעניק ייעוץ מקצועי ואמין ויוכל לספק מענה יעיל של פתרונות לבעלי מקצוע.

מחירים אטרקטיבים

אם גם אתם בעלי מקצוע ומעוניינים ברכישה של ציוד, כלי עבודה, אביזרים, חומרי בנין או פתרונות לבעלי מקצוע אחרים רק אצלנו בא.א הידרה תיהנו משירות אדיב ומחירים

חיוג מהיר
דילוג לתוכן