המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 050-3336663

צבע

צבע קונים רק אצלנו – א.א הידרה, צרו קשר או הגיעו לחנות שלנו בתל אביב

כאן תוכלו למצוא צוות מקצועי ולקבל ייעוץ  מבעלי ידע עשיר בצבע לבניה ושיפוצים.

אנחנו בא.א הידרה מתמחים באספקת צבע לעבודות בנין שונות. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של צבעי טמבור וצבעי ניר לט לרבות צבעי מתכת, צבעי עץ, לכות שקופות וצבעוניות ועוד. אנו מספקים את סוגי הצבע באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיבים לכל בעלי המקצוע.

תוכלו לבצע הזמנה טלפונית של כל סוגי הצבע הנחוצים לכם ולתאם איתנו שעה לאיסוף ההזמנה המוכנה

צבע איכותי

אנחנו בא.א הידרה מספקים ללקוחותינו את כל סוגי הצבע האיכותיים ביותר לכלל עבודות הבניין והשיפוצים השונים.
איכות הצבע תשפיע על תוצאות עבודה מרשימות ועמידות לאורך זמן.
בכל עבודה הדורשת צבע: צביעת קירות, צביעת מתכת, צביעת עץ וכדומה שימוש בצבעים שרכשתם אצלנו בא.א הידרה תבטיח לכם תוצאות עבודה מעולות באחריות.

מגוון רחב של צבעים

אצלנו בא.א הידרה מספקים לכם מגוון צבעים רחב של יצרנים שונים ומכל הסוגים. אצלנו תוכלו למצוא צבעי טמבור, צבעי ניר לט: צבעי מתכת, צבעי עץ, שמן לעץ, לכה שקופה לעץ, לכה צבעונית לעץ, טפטים ועוד פתרונות מקצועיים נוספים. המגוון הרחב מסייע ללקוחותינו בעלי המקצוע לספק שירות מדויק ונכון יותר בכל עבודות הבנין והשיפוצים.

רכישה מרוכזת וציוד לצבע

אצלנו תוכלו לרכוש את כל סוגי הצבעים הנחוצים לכם באופן מרוכז. מאחר וחברתנו א.א הידרה מספקת את כל סוגי הצבעים לא תצטרכו לחלק את הרכישה למספר מקומות אלא לבצע פעולה פשוטה – רכזו את הרכישה שלכם במקום אחד. תוכלו לבצע הזמנה טלפונית של כל סוגי הצבע הנחוצים לכם ולתאם איתנו שעה לאיסוף ההזמנה המוכנה שלכם.

מחירים אטרקטיבים

אנו מציעים לכלל לקוחותינו מחירים אטרקטיבים ונוחים לכל בעלי המקצוע. המחירים שלנו בא.א הידרה הם המחירים הטובים ביותר לבעלי המקצוע. אם אתם מעוניינים ברכישת צבע טמבור, ניר לט ועוד הגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם – רק אצלנו תוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיבים על כל סוגי הצבע האיכותיים ביותר.

צבעים של טבור

צבעי טמבור, צבעים איכותיים ועמידים לכל מטרה!

אצלנו בא.א הידרה תמצאו את צבעי הטמבור שאתם מחפשים, מגוון מלא של כל פתרונות הצבע של חברת טמבור היוקרתית, במחירים מיוחדים והכי חשוב, עם ייעוץ אישי ושירות אדיב.

הצבעים מעצבים את הסביבה שלנו. כשאנחנו מסתכלים מסביב, אנחנו מבינים כי העולם מלא ומגוון בצבעים עשירים, לכל דבר יש את הצבע שלו, וכל צבע מעורר בנו תחושות אחרות. צבעי אדום למשל מעוררים חשק, לעומת זאת צבעי שחור וזהב מעוררים תחושה של יוקרה, הלבן מסמל נקיות, וצבעי וורוד מסמלים רוך. כך שלצבעים בחיינו ישנם שמעות אדירה, בין אם אנחנו מבינים זאת במודעות שלנו ובין אם זה רק בתת המודע שלנו, המשמעות קיימת ומשפיעה עלינו.

לכן, ברור, כאשר אנחנו מעצבים את ביתנו או את משרדינו, עלינו לקחת בחשבון את המשמעות של הצבעים ולדעת לבחור צבעים בצורה חכמה שתשדר את המסר שאנחנו רוצים ותשרה את האווירה שאנחנו רוצים שתשדר.

למה כולם קונים צבעים דווקא אצל א.א הידרה?

חברת טמבור מספקת סוג שונה של צבע, או יותר נכון בסיס של צבע לכל מטרה. בחנות של א.א הידרה תיהנו ממגוון מלא של כל סוגי הצבעים, ותקבלו בדיוק את הצבע אותו ביקשתם בצורה המדויקת ביותר. הצבעים שלנו תמיד טריים ואיכותיים ואנו מגוונים עבורכם את הצבע על פי בקשתכם האישית במקום ובתוך דקות בודדות.

צבעי טמבור –  מתכוננים לכל מטרה!

צבעי טמבור הינם צבעים בעלי עמידות גבוהה במיוחד לכל אחד מטרה אחרת, למשל ישנם צבעים שטובים לצביעה של עץ בתוך הבית, אחרים טובים לצביעה של דקים או צביעה של מתכות מחוץ לבית. חשוב להבדיל בין המטרות השונות על מנת שאיכות הצבע, חוזקו ועמידותו תשמר לאורך זמן ולא תתאכזבו.

טמבור צבעים שמלווים אותנו כל החיים!

טיפ חשוב נוסף הוא לוודא שבכל פעם שאנחנו מקבלים צבעים מהחנות נוודא שלא שכחו להדביק לנו מדבקה של מספר צבע על הקופסא. כך נוכל לדעת מה הצבע שביקשנו גם אחרי מספר חודשים בהם לא השתמשנו בצבע במידה ונרצה להזמין את אותו הצבע פעם שנייה.

קנייה נעימה בא.א הידרה, המומחים לצבעי טמבור!

מחירים אטרקטיבים

מגוון רחב של ציוד צביעה וצבעים לבניה, שיפוצים ועיצוב הבית והחצר.
חיוג מהיר
דילוג לתוכן