המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 050-3336663

גינון

כלי עבודה – מוצאים בא.א הידרה!

ציוד גינון מקצועי רק בא.א הידרה, לשירותכם!

אצלנו בא.א הידרה תמצאו את כל הציוד הדרוש לעבודות גינון מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם חברה או בעל מקצוע המספק שירותי עיצוב גינות אתם מודעים לחשיבות שימוש בציוד איכותי. ציוד וחומרים איכותיים של א.א הידרה יבטיח לכם תוצאות עבודה מעולות בכל עבודות הגינה. אנחנו בחברת א.א הידרה מספקים את כל הציוד הדרוש לקבלנים ובעלי מקצוע בתחום עבודות בנין ושיפוצים.

ציוד גינון

אנחנו בחברת א.א הידרה מספקים את כל ציוד הבטיחות הדרוש לעובד.
ציוד בטיחות ומיגון לעבודה כולל אביזרים שונים הכוללים מוצרים נגד החלקה, ציוד לעבודות בגובה – כמו ציוד סנפלינג, חליפות וחבלים, מסיכות ריתוך ועוד. אנחנו בא.א הידרה מבינים את החשיבות של שמירה על בטיחות העובדים שלכם ועל השימוש בעבודה בכלי עבודה שיכולים לסכן את העובדים ולכן חשוב לנו לספק לכם את הציוד הטוב ביותר שיבטיח את בטיחותכם ובטיחות העובדים שלכם.

מגוון רחב של ציוד

בנוסף לציוד בטיחות ומיגון לעובד תוכלו למצוא אצלנו ביגוד והנעלה מותאמים לעבודה. אנו מספקים בגדי עבודה, נעלי עבודה ומגוון רחב של ביגוד והנעלה המותאם לבעלי מקצוע שונים. תוכלו להזמין אצלנו את כל סוגי ביגוד והנעלה לעובד בהתאם לצורך ולדרישות הנחוצות לסוג העבודה והמקצוע שלכם.
א.א הידרה ותיהנו משירות של צוות מקצועי במקום!

עמידות ואיכות

אנחנו בחברת א.א הידרה מתמחים באספקת ציוד, בגדי עבודה, נעלי עבודה וציוד מיגון לעובדים.
תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מוצרים שונים שיענו על דרישותיכם. אנו מקפידים על שיווק ביגוד והנעלה של יצרנים וחברות ברמות איכות שונות שיוכלו להתאים לכל סוגי בעלי המקצוע במחירים אטרקטיבים. אצלנו תיהנו מרכישת בגדי עבודה איכותיים ונעלי עבודה בעלות עמידות לאורך זמן.

עמידה בזמני אספקה

אנחנו בא.א הידרה מקפידים על עמידה בזמני אספקה של הזמנות. ניתן לבצע רכישה מרוכזת דרך הטלפון או הזמנה של ציוד גינה ולתאם איתנו זמן איסוף של ההזמנה המוכנה. אנו מתחייבים לעמידה בזמני אספקה של ההזמנות השונות, תוכלו להתקשר אלינו ולבצע הזמנה כבר עכשיו.

מעוניינים בפרטים נוספים על ציוד גינון?

תוכלו להגיע אלינו לחנות בתל אביב ולהתרשם ממגוון רחב של ציוד וחומרי גינון איכותיים.
חיוג מהיר
דילוג לתוכן