המרכז לבנייה, שיפוצים ואספקה טכנית 050-3336663

אודות

אודות הראשון לקבלן ולבית – כל האיכות אצלכם בבניין!

כל מי שעוסק בבנייה ובשיפוצים, מכיר ויודע את החשיבות של חומרי בניין איכותיים, זמינים ובמחירים הוגנים. אי אפשר לבנות בלי חומרי בנייה, כמובן, ולכן כל קבלן בניין או קבלן שיפוצים, וגם אנשים פרטיים שרוצים לשפץ פה ושם בכוחות עצמם, מחפשים את המקום שבו יוכלו לרכוש את חומרי הבניין שלהם בצורה טובה, נוחה ואמינה. חברת הראשון לקבלן ולבית היא המקום עבורכם, המקום שבו תמצאו את כל החומרים והכלים שאתם זקוקים להם.

תוכלו לבצע הזמנה טלפונית של כל סוגי הצבע הנחוצים לכם ולתאם איתנו שעה לאיסוף ההזמנה המוכנה

זקוקים חומרי בניין איכותיים? בואו כבר עכשיו להראשון לקבלן ולבית!

המוצרים שלנו

אנו מציעים לכם מבחר גדול של חומרי בנייה ואחזקה, לרבות צבע מכל הסוגים. אנו מספקים כלי עבודה לקבלנים, לאנשי אחזקה, לקמעונאים ועוד, על מנת שכל אחד יוכל למצוא אצלנו את המוצרים שהוא זקוק להם, בכמות שהוא זקוק לה וכמובן במחירים הנוחים ביותר. בחברת הראשון לקבלן ולבית תוכלו ליהנות ממוצרים איכותיים בכל המחלקות:

השירות שלנו

בחברת הראשון לקבלן ולבית אתם נהנים משירות מקצועי, יסודי ואיכותי, ברמה אישית לכל לקוח. אנו דואגים ללוות אתכם בכל תהליך הקנייה, על מנת שתוכלו למצוא בדיוק את המוצרים המתאימים לכם, וליהנות מרכישה של מוצרים איכותיים במחירים נוחים במיוחד. בחברת הראשון לקבלן ולבית אתם יודעים שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר, ושאתם יכולים לפנות אל צוות העובדים בכל שאלה, בקשה או בעיה, עד לתוצאות המושלמות.

תמיד זמינים עבורכם עם צוות מקצועי ומיומן

יכולת לתת מענה ופתרונות מקצועיים בכל נושאי הבנייה והציוד הטכני!
חיוג מהיר
דילוג לתוכן